Zážitkový kroužek: Trampolíny nás baví

Na nedávném kroužku zaměřeném na wellbeing se děti sešly s jedním cílem: užít si radost a pohyb. Hlavním lákadlem dne byla nafukovací trampolína, která se stala středobodem veškerého dění. S úsměvy na tvářích se děti vrhly na trampolínu, kde začaly volně skákat a blbnout. Každý skok byl příležitostí k oslavě pohybu a svobody. Vedoucí kroužku sledovali, jak se energie a nadšení  dětí proměňují v radostné výkřiky a smích.

Kromě fyzického pohybu, který přispívá k celkovému zdraví, si děti uvědomily také důležitost kolektivního prožitku. Skákání v týmu, soutěžení o nejvyšší skoky nebo společné hry přispěly k budování přátelství a vzájemné podpory.

Na konci kroužku byly děti unavené, ale šťastné. Nejen že si užily skvělou zábavu, ale také se naučily, jak je důležité pečovat o své duševní zdraví prostřednictvím pohybu a společných zážitků. Trampolína se tak stala nejen místem pro skákání, ale i symbolem radosti, pohybu a vzájemné pospolitosti.