1. stupeň: Projektový den na zámku Sychrov

Děti z 1.stupně měly projektový den na zámku Sychrov. Zámek jsme si prohlédli s komentářem princezny, která vyprávění o zámku dětem podala tak, jako by tam ještě žila. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí, které jen tak neslyšíme. Závěr prohlídky byl v komnatě se šperky, které bylo možno si vyzkoušet osobně, např. korunky, prsteny, náramky a různé náhrdelníky. Z dětí tak na chvilku byly královny a králové, princezny a princové.

Po prohlídce zámku jsme měli v parku sokolnické představení dravců. Sokolník představil dětem několik druhů ptactva s výkladem a ukázky jejich dovedností. Děti byly z leteckých ukázek v úžasu.

Projektový den jsme zakončili různými hrami na dětském hřišti. Den se velice podařil a těšíme se na budoucí projektové dny.