JABLONEC NAD NISOU       

Kontaktujte nás

4. a 5. třída: Návštěva lanového centra v Janově nad Nisou

V úterý dne 18. 6. byli žáci naší školy ze 4., 5. a spec. třídy  vybráni  v rámci programu od Městského úřadu OSPOD Jablonec n/N  k návštěvě lanového centra v Janově n/N. Děti byly úžasné! Nejprve vyposlechly krátkou instruktáž ohledně horolez.vybavení a vyzkoušely si cvičnou trasu. Po zacvičení následovala vlastní cesta každého dítěte v korunách stromů na lanech. Většina dětí překonala svůj strach a po skončení akce byli všichni naprosto báječní a chtěli si cestu vyzkoušet znovu.

 

 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright © 2015 Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek