JABLONEC NAD NISOU       

Kontaktujte nás

Mistrovství republiky v malé kopané - 3. místo pro ZŠ Kamennou

Tým, který vyslala naše škola na mistrovství republiky žáků v malé kopané (pořadané ČSMPS), získal pěkné 3. místo. Vedle bronzové medaile získal individuální ocenění za nejlepšího hráče turnaje náš Dominik Pohlodko. Jednalo se o poslední oficiální sportovní akci tohoto školního roku. Našim žákům se tak podařilo zkompletovat medailovou sbírku ze všech kolektivních mistrovství v tomto roce, kdy jsme brali zlatou na MČR v basketbale, stříbro na MČR ve florbale a nyní bronz na MČR v malé kopané. Chlapcům děkujeme za celoroční skvělou reprezentaci školy a pevně věříme, že si svůj zápal pro sportovní klání přenesou i na odborná učiliště, kam po prázdninách přestupují.

 

 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright © 2015 Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek