JABLONEC NAD NISOU       

Kontaktujte nás

Chlapci i letos vyhráli mistrovství republiky v basketbale

I ve sportu se naší škole stále daří. Chlapci vyhráli posedmé v řadě regionální přebor libereckého kraje v basketbale a postoupili tak na celorepublikové mistrovství do Hradce Králové, kde si dali za cíl obhájit loňské vítězství. Na mistrovství republiky, které se hrálo formou streetballu 3 na 3, si náš tým postupně poradil s Teplicemi (9:2), Hradcem Králové (13:0), Louny (8:0) a Frýdlantem (13:3), což v konečném účtování nemohlo znamenat nic jiného než celkové první místo. I letos si tedy chlapci přivezli do Jablonce zlaté medaile s pohárem a tímto jim děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright © 2015 Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek