Projekt "Voda"

„Voda má paměť a v ní uchovává naše myšlenky a modlitby. A protože vy sami jste vodou, pak bez ohledu na to, kde se právě nacházíte, se vaše modlitby dostanou do všech ostatních koutů světa.“

(Masaru Emoto)

Projekt Voda bude na naší škole probíhat po dobu devíti měsíců od října 2018 do června 2019. Bude zaměřen na charakteristiku vody a to v jejich různých skupenstvích. Ty pak budou použity a vhodně zakomponovány do jednotlivých úkolů, které budou žáci naší školy plnit. Nedílnou součástí aktivit projektu bude, jako v předchozích projektech, vedení třídních kronik.

Cílem projektu je snaha o smysluplné uplatnění vody a respektu k ní. Uvědomění si a vážení si důležitosti vody s jejím jedinečným významem pro život kolem nás.

Fotky a informace, jak projekt probíhal v jednotlivých kalendářních měsících, lze shlédnout na následujících odkazech.

Voda – základ života

Voda se nikdy nikam neztratí

Voda čaruje

Leden