JABLONEC NAD NISOU       

Kontaktujte nás

Pracovní vyučování 8. a 9. třída: Adventní tvoření

Advent 2018

Opět jsme se dočkali vánoční atmosféry, která prostupuje celou naší školou. Žáci se i v letošním roce nadšeně zapojili do adventního tvoření, jehož výsledkem jsou pak líbivé dekorační výrobky. V letošním roce byl předvánočním tématem pracovního vyučování stromečkový svícen a k času vánočnímu neodmyslitelná postava anděla. Alespoň prostřednictvím fotografií si vás dovolujeme v krátkosti pozvat k nahlédnutí do naší umělecké tvorby. Žáci a pedagogové naší školy Vám všem přejí příjemné prožití adventního času.

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright © 2015 Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek