Vánoční výlet do Prahy

Ve středu dne 12.12.2018 se naše škola se zúčastnila projektu od OSPOD Jablonec n/N exkurze do hlavního města Prahy. Děti navštívily Národní muzeum – expozici Noemova archa, dále byly pozvány na občerstvení formou dětského menu do restaurace McDonaldu na Václavském náměstí. Potom pokračovaly prohlídkou Václavského náměstí a Staroměstského náměstí, Orloje, Celetné ulice a muzea Voskových figurín. Všude byly plny údivu z celkové vánoční atmosféry. Děti také na trase navštívily nákupní centrum Palladium. Odtud kroky všech zúčastněných vedli k hlavnímu vlakovému nádraží, kde na nás všechny čekal autobus, který nás vezl tam i zpět. Chtěli bychom touto cestou také poděkovat jabloneckému oddělení OSPOD za uspořádání této skvělé akce pro naše děti.