JABLONEC NAD NISOU       

Kontaktujte nás

Mikulášská družina obcházela školu

Letošní Mikuláš byl podobně jako předchozí roky v režii žáků deváté třídy. Mikulášská družina s andělem a čerty navštívila postupně všechny třídy naší školy. Zejména u těch nejmenších se to často neobešlo beze strachu z čertů. Vše ale nakonec spravila básnička nebo písnička a slib, že všichni budou v příštím roce hodní. Mikuláš a andělé potom všechny děti obdarovali něčím sladkým na zub. Největší radost všem našim žákům udělal adventní kalendář, který do naší školy zaslalo jablonecké oddělení orgánu sociálně-právní ochrany dětí (OSPOD), za což jim touto cestou děkujeme.

 

 

 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright © 2015 Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek