8. a 9. třída: Den otevřených dveří v nemocnici

Den otevřených dveří nemocnice v Jablonci nad Nisou se konal již 6. ročníkem. Žáci 8. a 9. třídy se byli podívat na oddělení gastroenterologie a pediatrie. Také jsme měli možnost nahlédnout do práce záchranářů a zdravotníků červeného kříže a vyzkoušet si některé prvky první pomoci.  Program byl velmi zajímavý a poučný. Nejvíce zábavy jsme však zažili na oddělení pediatrie, kde jsme se setkali s klauny, kteří rozveselují nemocné děti. Také jsme nahlédli do ordinace kardiologa a místní kaple. Zázemí nemocnice se nám moc líbilo. Příští rok bychom návštěvu rádi zopakovali.