5. třída: Den v přírodě - výlet na Královku

V pátek dne 7.9.2018 se 5.třída vydala do přírody v Jizerských horách. Vyjeli jsme autobusem na Bedřichov a prošli jsme „mravenčí stezku“ na Královku.

Mravenčí stezka je naučnou stezkou o zvířatech. Děti tak měly možnost se o zvířatech něco nového dozvědět a také je viděly ve vyřezané podobě. Cestou na rozhlednu  Královka  jsme viděli  několik mravenišť a zopakovali jsme si nejběžnější listnaté a jehličnaté stromy.

Na Královce jsme se občerstvili a i pohráli na dětském hřišti. Z rozhledny jsme seběhli dolů do  Bedřichova, kde jsme nastoupili do autobusu a odjeli zpátky do Jablonce n/N.

Den v přírodě tak byl poučný, ale i hravý.