Recitační soutěž Chrastavská sloka

Na jaře nás oslovilo kouzlo básní a vyjeli jsme do Liberce na 34. ročník recitační soutěže Chrastavská sloka, kterou pořádala Střední odborná škola Liberec v prostorách Technické univerzity.  Z naší školy nás reprezentovalo 5 žáků ve třech kategoriích.

I. kategorie  (1.-3. roč.)  - Sára Makulová (Zapomětlivá veverka), Petra Pabišková  (Trávo, trávo), Nikolas Kakur (Březen)

II. kategorie (4.-6.roč.) – Alex Bílý (Na výletě v jiném světě)

III. kategorie (7.-9.roč.) – Dominik Makula (Lesní studánka)

PETRA PABIŠKOVÁ nám vyrecitovala krásné první místo a za svůj výborný výkon dostala nádherné ocenění v podobě dvou knížek a diplomu.

Pro všechny účastníky byl připravený rautový stůl a každý recitátor dostal balíček s dobrotami od pořadatelů.

Byla to naše vítězná premiéra a doufáme, že budeme v recitování a soutěžení pokračovat i příště.