JABLONEC NAD NISOU       

Kontaktujte nás

Mistrovství republiky v basketbale - 1. místo pro Kamennou

Naši chlapci se vítězstvím na podzimním libereckém regionálním přeboru kvalifikovali na mistrovství republiky do Hradce Králové. Zde sehráli další zápasy (ty se již hráli formou 3x3 streetball) s domácím Hradcem Králové, Chlumcem nad Cidlinou, Teplicemi a Louny. Ve všech zápasech si naše škola připsala vitězství. Celkově z toho tedy nemohlo být nic jiného než první místo. Vylepšili jsme loňské druhé místo a konečně jsme si domů do Jablonce odvezli vítězný pohár.

 

 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright © 2015 Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek