JABLONEC NAD NISOU       

Kontaktujte nás

7. třída: Výprava k památným stromům do Mšena

Před pololetními prázdninami jsme dostali vědecky založený úkol najít, navštívit a zjisti něco o památných stromech v okolí přehrady ve Mšeně. Počasí nám sice moc nepřálo, ale i tak jsme se sešli v hojném počtu (Stefí, Vaness, Radek, Renda, Roland, Ivan, Míša a Páťa). Prvním cílem byl javor klen přímo u přehrady. Odtud jsme se vydali okolo přehrady k druhému cíli dubu letnímu, který je opravdu svým vzhledem a úctyhodnými rozměry (výška 22m a obvod 505cm) památný. Cestou jsme viděli výcvik hasičů na zamrzlé vodě a krásné grafity. Nohy nás sice trochu boleli, ale moc jsme si to užili. 

 

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Základní škola a Mateřská škola
Kamenná 404/4,
466 01 Jablonec nad Nisou
tel: +420 778 525 991
e-mail: reditel@zskamennajbc.cz

Fanděte nám

Copyright © 2015 Základní a mateřská škola Kamenná 404/4 Jablonec nad Nisou Všechna práva vyhrazena. // Tvorba webových stránek