JABLONEC NAD NISOU

Kontaktujte nás

V Praze proběhlo atletické mistrovství i za naší účasti, která byla opět úspěšná

Téměř za letního počasí jsme se vydali v pátek 27. května do Prahy na mistrovství České republiky v lehké atletice pořádané ČSMPS a SK Impuls Praha. I letos jsme chtěli navázat na loňské veleúspěšné závody (15 zlatých medailí), i když v trochu okleštěné sestavě vzhledem ke zraněním a odchodům z naší školy. Přesto nám všichni tři naši reprezentanti udělali velkou radost. Renda Kakur byl o několik centimetrů druhý v hodu oštěpem v kategorii muži (výkon 33 metrů) a pro další stříbro si doběhl ve smíšené štafetě Libereckého kraje na trati 4x100 m. Gábina Žigová brala v kategorii žákyň rovnou tři zlaté medaile (skok do dálky, oštěp, běh na 60 m) a bronzovou za štafetu na 4x100 m. Božena Makulová v kategorii žen vystoupala na stupně vítězů za třetí místo v oštěpu, běhu na 400 m a rovněž za štafetu 4x100 m. Všem zmíněným děkujeme za vzornou reprezentaci a gratulujeme k úspěchům. Těšíme se na další ročník této naší oblíbené sportovní disciplíny.